Jak jsme neslavily Velikonoce :)

18. dubna 2017 v 12:10
Po náročné sezóně v práci a zároveň i dalšímu prodlužování mého vysokoškolského studia se hodí každý relax :)

Už několikátým rokem strašně s holkama (mamka a ségra) doma nadáváme, že nesnášíme Velikonoce a nechceme je slavit... Jak se nám to povedlo (ne)slavit tento rok?Beránka milujeme, takže o tom žádná - takže toho jsme pekly. Dokonce dva! Jeden pro nás a jeden pro babi a dědu. Myslela jsem, že to bude všechno, co jsme na Velikonoce řešily. Ale prdlajs :D

Mamka ještě vytahala velikonoční ozdoby, to bych ještě taky zvládla, přeci jen je většina spíše jarní výzdoba než jenom velikonoční.

Tak jo, jdeme v neděli večer spát, říkám si bude zítra super den, máme naplánované egyptské lázně v Plzni na dvě hodiny. Bude to úžasný relax.

Na poslední mamka si vzpomněla, že děda, který bydlí pod námi, ráno určitě na koledu přijde. A bude chtít vajíčka. Házím rychle pár vajíček do vody, aby se uvařila. Barvení nechceme řešit, jedeme vajíčka DIY, aneb obarvi si sám. Děda dostane k tomu balení barev na vajíčka :D

Ráno jsme chtěli vstávat v 8, já měla teda trochu dřívější budíček díky kocourkovi, který měl v šest ráno hlad na kapsičku (rozumněj dejte mi tu kapsičku, nebo zničím půlku bytu). Naštěstí se mi po krmení podařilo rychle zabrat... V osm začíná vibrovat budík na mobilu. Vypadá to na takové příjemné líné ráno :)

Ale zvoní zvonek! Kdo sakra opruzuje v 8 ráno? Aha, známej po noční se tu stavil s celou rodinkou na koledu. Tak šup šup aspoň pro župan, ať nás nevidí jen v pyžamu. Ono to jen přes pyžamo i celkem bolí. Naštěstí rychlá kolega, ale přichází řečnická otázka - dáte si kafe? Jooo to bychom si dali... Tak jo, místo naší snídaně vařím kafe. Přichází děda na koledu. No dobrá hody hody ještě jednou přežijeme ve zdraví.

A to dostanu jenom neobarvené, zeptal se děda... Tak šup uvařit vodu, jdeme barvit vajíčka - podotýkám je Velikonoční pondělí, půl deváté ráno. :D Nakonec jsme je stihly i natřpytkovat :)

Kolem deváté celá sešlost odchází a začíná náš vytoužený relax den. Tak ne - zase zvonek. Babi s dědou mají instrukce nikoho domů nepouštět, takže jsme v klidu a ignorujeme to. Za chvíli dole bušení na dveře. Kdo to zase otravuje? Achjo... další rodina. Tak ségra skoč tam, všechny jsme z toho už lehce otrávené.

Nakonec v deset hodin, po barvení vajec, několika vyšupání a NEslavení Velikonoc sedáme do auta směr Plzeň.

A ty lázně? NÁDHERA! Velmi doporučuji. Solná sauna, vířivka a bazén je něco na moje nervy :) Užívám si dvě hodiny relaxu, aniž bych věděla jak rychle to zase utíká.

A jak (ne)slavíte Velikonoce vy?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama