Už zase hubnu

20. dubna 2017 v 20:45 |  To napsal sám život
Už zase hubnu... Blíží se léto, mám v pokoji více zrcadel a nedokážu se na sebe už koukat. Chci nakupovat v normální konfekci. Prostě chci chci chci, ale vůli mám slabou.


Na konci února jsem se sekla a hned jsem se rozhodla zajít k dietoložce. Výsledky mě šokovaly :( Váhu snad ani říkat nebudu, možná až se mi to podaří více srazit.

Dostala jsem jídelníček na tři dny, že to mám jednou zopakovat. Pak dostanu jídelníček na dalších pár dní. Celková konzultace mě u prověřené dietoložky (chodila jsem k ní už před lety) vyšla na 1000 Kč za ani ne deset minut. Nestihla jsem říct ani slovo. Ale byla jsem namotivovaná a zdravě naštvaná sama na sebe, takže jsem to moc neřešila. Úbytek byl krásný. Šlo to krásně dolů. Jenže. Po pěti dnech od návštěvy jsem začala uhánět dietoložku, aby mi poslala další slíbený jídelníček. Dostala jsem ho 8. den (takže dva dny jsem jela podle sebe, protože jídelníček potřetí už jsem nedokázala opakovat). Jídelníček byl velmi strohý. Dejte si k obědu lososa apod. No to už jsem se naštvala a na dietoložku se vybodla.

Začala jsem hubnout sama za sebe. Už dříve se mi povedlo hodně shodit s Dukanovou dietou, ale bohužel jsem nedodržela všechny fáze a kila šla v průběhu let zase nahoru. Ale věděla jsem, že pro mě, která nejí ovoce a zeleninu, je to ideální dieta.

Ale tady jsem narazila na velký problém. V práci mi vyšlo několik služebních týdenní cest za sebou (cca 6 týdnů skoro mimo domov a přístupnou kuchyň). A jak teď v restauracích držet dietu, když zeleninu připravenou kýmkoliv jiným než mnou nesním... Snažila jsem se jíst rozumně, ale v kantýnách, kde bylo kolikrát na výběr jedno jídlo nebylo nic moc co kouzlit.

Takže úbytek se zastavil, lehce zase povyskočil nahoru. Ale teď! Teď už jsem jen doma a na služebku jedu nejdřív v červnu. To půjde. V květnu jsem drtivou většinu měsíce navíc doma a učím se na státnice.

Včera jsem provedla zase velký zdravý nákup a pustila se do vaření. Dneska mě čeká pečení. Beru si inspiraci z Dukanovy diety, ale nechávám si prostor pro trochu sacharidů - zdravých (rýže, celozrnné těstoviny, vločky apod.), abych byla schopná se soustředit a učit, protože bez sacharidů mi mozek moc nefunguje (to už mám vyzkoušeno z minula).

Uvidíme, co přinese moje rozhodnutí dále :) Jak jste na tom s dietami a hubnutím vy?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama